Anasayfa kurumsal Ürünler DMO Ürünler Kataloglar Projeler Referanslar İletişim
Kurumsal
 
Hakkımızda
Kalite
Sertifikalar
Müşteri Memnuniyeti
İnsan Kaynakları
 
 
  İnsan Kaynakları

Gizlilik ve Telif Hakları

BÜROSAN A.Ş. 38 yıldır yaptığı yatırımlar ve doğru hizmet stratejileriyle kısa sürede sektöründe lider marka olmayı başarmıştır.

Vizyon olarak, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemek ve pazardaki lider firma yapısını korumayı benimsemiştir.

Özellikle Kalite yönetim sistemlerine duyarlı, vizyon sahibi ve kendine hedefler belirleyen, öğrenmeye açık, sadece öğrenen değil "SONUÇ ODAKLI DÜŞÜNEREK UYGULAYAN" ekip arkadaşlarını tercih etmekteyiz.

İŞE ALIM SÜRECİ

BÜROSAN, ihtiyaç duyduğu pozisyon ile ilgili duyurularını web sitesinden veya Kariyer.net araclığı ile yayımlamaktadır. GENEL olarak yapılan başvurular ile birlikte bu adresler üzerinden gelen başvurular değerlendirilir ve görüşmelere başlanır.

ÜCRETLENDİRME

İşe kabul edilen ekip arkadaşımıza, şirketimizin ücret politikası çerçevesinde belirlenen ücretler ödenmektedir. Ocak ayında enflasyon oranı ve performans sonucu göz önünde tutularak ücret artışı yapılır. Temmuz ayında yine enflasyon oranında ikinci zam yapılır.

EĞİTİM VE GELİŞTİRME

İşe kabul edilen ekip arkadaşımız, pozisyonuna göre 2 haftalık oryantasyona alınmaktadır. Pozisyon gereği bireysel gelişimlere ve şirket hedefleri doğrultusunda ihtiyaç duyulan eğitimlerin desteği şirket içinde veya dış kaynak kullanılarak sağlanmaktadır.

© 2011 BÜROSAN - Tüm hakları saklıdır.