Anasayfa kurumsal Ürünler DMO Ürünler Kataloglar Projeler Referanslar İletişim
Kurumsal
 
Hakkımızda
Kalite
Sertifikalar
Müşteri Memnuniyeti
İnsan Kaynakları
 
 
  Hakkımızda

Bir dünya markası olma hedefiyle 38 yıl önce kurulan Bürosan, bu hedef doğrultusunda gerçekleştirdiği cesur yatırımlar ve mevcut standartların üzerindeki, ürün ve hizmet kalitesi anlayışıyla küresel pazarda hak ettiği yeri almıştır.

Bürosan Dünyada yaşanan bir çok küresel çalkantıya ve ekonomik daralmaya rağmen yurtiçinde ve yurtdışında önemli ve cesur adımlar atmış, birçok büyük projenin mimarı olmuştur. Bu sayede Bürosan, ülke ekonomisinin önemli dinamiklerinden biri olmuş ve birçok firmaya örnek teşkil etmiştir. Yarattığı azımsanmayacak istihdam ile takdir toplamıştır.

Ar-Ge'ye ve teknolojiye yaptığı yatırımlarla sektöründe dünya standartlarını belirleyen önemli firmalardan biri olmuştur. İhracat gelirleri ve ödediği vergilerle ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan Bürosan her an gelişen ve büyüyen bir firma olmayı başarmıştır. Bürosan ülke ekonomisinde üstelendiği rolleri başarılı bir şekilde devam ettirmekte bunlara ek olarak da sosyal sorumluluklara yönelik birçok oluşumun ve etkinliğin içinde yer almaktadır.

Topluma, eğitime, sanata ve çevreye karşı önemli katkılarda bulunan Bürosan, gerek Türkiye'de gerekse ekonomik faaliyetlerini sürdürdüğü ülkelerde beğenilen, takdir edilen firmalar arasında yer almayı başarmıştır.

© 2011 BÜROSAN - Tüm hakları saklıdır.